skup nieruchomosci
Skup nieruchomości za gotówkę


Skup nieruchomości – dlaczego warto skorzystać?

Znalezienie klienta na kupno nieruchomości może być sporym problemem – dzisiaj rynek jest już praktycznie nasycony, a kupujący są coraz bardziej wymagający. Taka sytuacja włącza też dolnośląskieWrocław jest dość prężnym rynkiem, natomiast mniejsze miejscowości jak Trzebnica, Oława, Oleśnica, Jelcz-Laskowice, Brzeg Dolny cieszą się mniejszym zainteresowaniem.

Poszukiwania ofert są bardzo proste – wystarczy tylko wpisać do wyszukiwarki internetowej słowa typu „mieszkania Wrocław sprzedaż”, by od razu trafić na portale z ogłoszeniami. Gdy jednak posiada się nieruchomość w gorszym stanie technicznym, do remontu, także zadłużoną czy w niezbyt popularnej lokalizacji, oczekiwanie na kupującego może przeciągać się w tygodnie, miesiące, a nawet lata.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości

Samodzielne przygotowywanie ogłoszeń oraz ich wystawianie na portalach nieruchomości online oraz w prasie nie zawsze przynosi oczekiwany skutek. Również współpraca z biurem nieruchomości może nie dać efektu. Dlatego też w takiej sytuacji warto pomyśleć o jeszcze jednej ofercie – skup nieruchomości za gotówkę może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Odkupywanie nieruchomości – domów, mieszkań, działek, lokali i garaży

Skupy odkupują od klientów różnego rodzaju nieruchomości – najczęściej są to domy oraz mieszkania, ale również prowadzą skup działek rolnych i budowlanych, skup garaży oraz innych nieruchomości. Wiele z nich prowadzi też skup lokali użytkowych, kierując swoją ofertę do klientów biznesowych.

Najważniejsze zalety skupów nieruchomości:

  • szybkość transakcji – w wielu skupach wszystkie formalności mogą zakończyć się nawet w 24 godziny
  • płatność od ręki – pieniądze przekazywane są od razu po zakończeniu transakcji, przelewem lub gotówką
  • bezpieczeństwo – transakcja odbywa się na jasnych zasadach i potwierdzana jest w kancelarii notarialnej

Jeżeli wobec tego chcesz sprzedawać nieruchomości, oferty skupów możesz znaleźć już teraz online – dzięki nim możesz zaoszczędzić swój czas i otrzymać zapłatę błyskawicznie. To powoduje, że obecnie na skup domów, lokali, skup mieszkań i innych nieruchomości decyduje się coraz więcej Polaków!