skup nieruchomosci
Skup nieruchomości za gotówkę


Najwyższy poziom obsługi

Nasz skup nieruchomości posiada już kilkunastoletnie doświadczenie w branży – założyliśmy go po to, aby pomagać klientom w szybkiej i sprawnej sprzedaży nieruchomości. Od tego momentu staliśmy się jednym z liderów w branży na Dolnym Śląsku, ale stale rozwijamy się po to, aby oferować obsługę na najwyższym poziomie także w innych rejonach kraju.

Zauważyliśmy, że wielu właścicieli nieruchomości ma problem ze sprzedaniem nieruchomości, także tych przeznaczonych do remontu czy zadłużonych. Początkowo wystawialiśmy oferty typu „kupię nieruchomość”, ale szybko założyliśmy również własną stronę i teraz jesteśmy dostępni dla Państwa już w momencie podjęcia decyzji o sprzedaży – wystarczy tylko skontaktować się z nami, a już w 24 godziny będziemy w stanie zrealizować wszystkie formalności związane ze sprzedażą nieruchomości.

Kompleksowo i profesjonalnie

Nasza obsługa jest bardzo kompleksowa – nie tylko wystawiamy ogłoszenia typu kupię każdą nieruchomość, ale również jesteśmy gotowi do pomocy w sytuacjach awaryjnych, gdy chcą Państwo odsprzedać mieszkanie czy dom od ręki ze względu na okoliczności życiowe.

Nasi pracownicy to osoby kompetentne, które posiadają odpowiednie przygotowanie w branży i wychodzą naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów. W ten sposób nie muszą Państwo wystawiać ogłoszeń, zatrudniać agencji nieruchomości, ponieważ my jesteśmy w stanie odkupić nieruchomość praktycznie od ręki – także zniszczoną i do remontu czy zadłużoną. Zapewniamy jednocześnie 100% bezpieczeństwo transakcji – każda z nich potwierdzana jest zgodnie z prawem u notariusza.

Skupujemy wszystkie nieruchomości

Od naszych klientów odkupujemy praktycznie wszystkie nieruchomości spełniające nasze wymagania – skupiamy się przede wszystkim na większych miejscowościach znajdujących się na Dolnym Śląsku, między innymi takich jak Wrocław, Trzebnica, Oława, Oleśnica, Jelcz-Laskowice, Brzeg Dolny, ale również jako elastyczna firma skupujemy nieruchomości z innych lokalizacji.

  • kupię mieszkanieodkupujemy od naszych klientów zarówno kawalerki, jak i duże mieszkania, także te zadłużone w spółdzielniach
  • kupię domodkupujemy domy nowe i budowane przed laty
  • kupię działkę – skupujemy działki rolne i budowlane
  • kupię garaż – prowadzimy również skup garaży w atrakcyjnych lokalizacjach
  • kupię lokal – odkupujemy od naszych klientów lokale użytkowe przeznaczone do prowadzenia różnych rodzajów działalności gospodarczej

Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z naszych usług – prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji i umówienia się na wycenę!

Skontaktuj się z nami już dziś – Tel. 512-512-398