skup nieruchomosci
Skup nieruchomości za gotówkę


Nasza oferta

Nasza specjalność to błyskawiczny skup nieruchomości za gotówkę. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeni w tej branży na rynku Dolnego Śląska jesteśmy jednym z liderów w skupie lokali i działek zarówno od klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Odkupimy każdą nieruchomość!

Prowadzimy skup mieszkań, skup domów, skup lokali użytkowych o różnorodnym przeznaczeniu, także skup działek, w tym skup działek budowlanych i rolnych. Ponadto również nasza oferta włącza skup garaży. Jesteśmy w stanie odkupić od Państwa nieruchomości w każdym stanie technicznym – u nas możliwy jest skup domów do remontu i skup mieszkań do remontu za gotówkę, także odkupujemy mieszkania zadłużone, dlatego też jeżeli mają Państwo długi, my jesteśmy gotowi do pomocy.

Profesjonalne podejście

Skup nieruchomości wraz z nami odbywa się zawsze sprawnie i szybko, ponieważ posiadamy wypracowane procedury pozwalające nam na maksymalnie skrócenie czasu formalności. Wykorzystujemy metody porównawcze, dzięki którym sprawdzamy szybko wszystkie nieruchomości w okolicy, dlatego też nasze wyceny odzwierciedlają aktualny stan rynku nieruchomości. To również powoduje, że dzięki nam mogą sprzedać Państwo nieruchomość w znacznie lepszej cenie niż w konkurencyjnych skupach – dodatkowo naszym plusem jest możliwość uzyskania nawet do 80% wartości nieruchomości zgodnie z wyceną.

Jak działa nasz skup nieruchomości:

  1. Kontakt z naszym skupem – prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie pod numerem 512-512-398.
  2. Wykonujemy bezpłatną wycenę Państwa nieruchomości – oferty przygotowujemy na podstawie metod porównawczych, dlatego też wycena zawsze odzwierciedla aktualną sytuację na rynku nieruchomości.
  3. Po zaakceptowaniu naszej wyceny przez klienta przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do czynności notarialnych.
  4. Spotykamy się z klientem w kancelarii notarialnej, gdzie finalizowana jest transakcja – korzystamy z usług sprawdzonych notariuszy, dlatego też z nami nie muszą Państwo czekać długo na zatwierdzenie transakcji.
  5. Przekazujemy sprzedającemu środki – może być to przelew na konto bankowe lub też wypłata gotówkowa zależnie od wysokości sprzedaży.

Odpowiadamy na wszystkie pytania

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania dotyczące sprzedaży nieruchomości za gotówkę razem z naszym skupem, pozostajemy zawsze do dyspozycji i odpowiemy wyczerpująco. Nasi pracownicy są stale gotowi do pomocy.

Skup nieruchomości za gotówkę – jeżeli są Państwo zainteresowanie skorzystaniem z naszej oferty, zapraszamy serdecznie do umówienia się na spotkanie z naszym przedstawicielem! Skontaktuj się z nami już dziś – Tel. 512-512-398