skup nieruchomosci
Skup nieruchomości za gotówkę


Skup nieruchomości za gotówkę

Prowadzimy skup nieruchomości za gotówkę – jeżeli chcą państwo szybko i bezpiecznie odsprzedać nieruchomość, jesteśmy zawsze do dyspozycji. Koncentrujemy się głównie na skupie nieruchomości na Dolnym Śląsku – Wrocław, Oława, Oleśnica, Trzebnica, Jelcz-Laskowice, Brzeg Dolny i inne miejscowości. Jesteśmy w stanie odkupić nieruchomość nawet w ciągu 24 godzin!

Nasza oferta to przede wszystkim:

• skup domów
• skup mieszkań
• skup lokali usługowych
• skup działek rolnych
• skup działek budowlanych
• skup terenów i garaży

Od naszych klientów jesteśmy w stanie odkupić praktycznie każdą nieruchomość niezależnie od jej stanu. Również prowadzimy skup domów do remontu i skup mieszkań do remontu, od naszych klientów odkupujemy też lokale niewykończone, zniszczone, ponadto zadłużone i nie tylko. Jeżeli nieruchomość jest zadłużona przez hipotekę lub ma komornika, u nas także można odsprzedać ją bez problemu.

Długoletnie doświadczenie

Nasz skup nieruchomości posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie odkupu i sprzedaży nieruchomości. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i również do firm.

Zapewniamy bardzo atrakcyjne wyceny nieruchomości – dzięki temu razem z nami mogą Państwo sprzedać nieruchomość w korzystnej cenie, bez konieczności korzystania z dodatkowych usług agentów nieruchomości czy wystawiania ogłoszeń, co również związane jest z dodatkowymi kosztami. Proponujemy naszym klientom nawet do 80% wartości rynkowej danej nieruchomości – to znacznie więcej niż w przypadku konkurencyjnych skupów nieruchomości!

Bezpieczeństwo i wygoda

Każda transakcja z nami jest szybka, sprawna, wygodna i bezpieczna – nasi pracownicy są zawsze do Państwa pomocy, przygotują wszystkie potrzebne dokumenty i zajmą się innymi sprawami formalnymi, aby sprzedaż mogła dojść do skutku jak najszybciej. Pieniądze przekazujemy od ręki w formie gotówki lub przelewu, dlatego też otrzymują Państwo środki od razu do dyspozycji i bez zwłoki mogą przeznaczyć na swoje własne cele.

Zapraszamy Państwa do skontaktowania się z naszą firmą w celu uzyskania dodatkowych informacji o ofercie!

Skontaktuj się z nami już dziś – Tel. 512-512-398